Cenník pre produkt Google Street View

Cena za poskytnuté služby sa odvíja od počtu panorám potrebných na vytvorenie virtuálnej prehliadky. Počet panorám závisí od veľkosti priestoru a jeho členitosti. Zákazník si môže vybrať z troch ponúkaných balíkov. V prípade, ak ide o netypický priestor alebo špeciálnu požiadavku, službu vám naceníme individuálne. Ak je to možné, fotenie sa začína pohľadom z ulice a potom nasledujú jednotlivé miestnosti.

Nie sme platcami DPH.

Videoreklama znamená propagáciu na YouTube v mediálnej hodnote 100 €.
Parametre kampane sú dohodnuté s každým zákazníkom tak, aby odrážali jeho individuálne zámery a ciele.

 

Google Moja Firma je služba pre firemných zákazníkov, pomocou ktorej je možné si meniť informácie, ktoré si želáte, aby sa zobrazovali o Vás na internete. Otváracie hodiny, telefonický kontakt alebo adresa sú veľmi dôležité pre správne zobrazenie Vašej prevádzky na internete. Pre firmy, ktoré nemajú firemný zápis ho vytvoríme  a overíme cez Google. Overením zápisu dosiahneme, že sa prevádzka začne zobrazovať  v prepojených produktoch Google.

Cena prehliadky obsahuje

  • Nafotenie zabezpečí certifikovaný fotograf spoločnosťou Google s licenciou Google Street View Trusted.
  • Spracovanie a publikovanie virtuálnej prehliadky na servery spoločnosti Google.
  • Zobrazenie prehliadky vo všetkých službách Google – pri vyhľadávaní, vo firemnom zápise, v mapách Google a v službe Google+.
  • Dopravné náklady na miesto určenia.
  • Virtuálnu prehliadku fungujúcu na všetkých moderných platformách, Android, iOS a Windows, v mobile, tablete alebo PC.

Nezáväzná konzultácia

V prípade, ak potreby Vašej firmy nespadajú do žiadnej z uvedených kategórií alebo máte špeciálne požiadavky, prípadne potrebujete upresniť ponuku, nájdeme vhodné riešenie.