Digital Partner má novú webstránku

Digital Partner ma novu webstranku

Začiatkom septembra sme predstavili našu novú webstránku. Ide v poradí už o druhú zmenu, ktorú sme za tie roky, čo sme na trhu, urobili. Presne po roku po poslednej zmene sme sa rozhodli, že je na čase opäť sa posunúť ďalej.

 

Keďže poskytujeme našim klientom komplexnú digitálnu starostlivosť v podobe online marketingových služieb, veľmi dobre vieme, že sa online prostredie rýchlo vyvíja. A nakoľko sa riadime heslom Postaráme sa o váš marketing ako o svoj vlastný“, musíme ísť sami príkladom.

 

Webstranka Digital Partner

 

Predstavujeme novú webstránku

Za posledné roky sme na našej webovej stránke niekoľkokrát robili úpravy, išlo však len o menšie zmeny. Pretože nám záleží na budovaní nášho brandu a na celkovom dojme, pustili sme sa do toho ako do celku. 

Ciele novej webstránky

Pri jej tvorbe sme využili netradičný fluid dizajn, ktorý nás oslovil svojím minimalizmom a hravosťou. Ciele novej stránky boli:

  • jednoduchý, a pritom moderný dizajn

  • prehľadná štruktúra stránky

  • rýchlejšie načítanie, hlavne pri mobilných zariadeniach

  • dizajn optimalizovaný primárne pre malé obrazovky 

  • jednoduchý spôsob kontaktovania

Zmena firemných farieb

Zmenili aj firemné farby, pričom po novom dominuje modrá a tyrkysová. Miestami je použitá fialová, ktorá je použitá vždy pri dôležitých informáciách. Celkovo je tak web nielen modernejší, ale aj prehľadnejší. 

 

Lepšia užívateľská skúsenosť

Všetky zmeny, ktoré sme urobili, smerovali k zlepšeniu užívateľskej skúsenosti. Snažili sme sa prepracovať web tak, aby bol nielen vizuálne atraktívnejší, ale aby umožňoval jednoduchú a intuitívnu navigáciu, dokonca aj na malých obrazovkách. 

 

Prehľadná štruktúra stránky

Sprehľadnili sme štruktúru, ktorá je teraz viac logická a umožňuje z každého dôležitého bodu vykonať akciu. Opustili sme rozbaľovacie menu v hlavnom menu a službám sme venovali samostatnú stránku. Informácie sú tak lepšie zoskupené podľa obsahu.

 

Aktualizovaný obsah 

Zmeny sa netýkali len dizajnu. Kompletne sme prepracovali aj textový a obrazový obsah. Všetky texty sme aktualizovali, doplnili o nové informácie a menej dôležité informácie sme vypustili. Štruktúra obsahu je teraz logickejšia a sleduje proces od všeobecného ku konkrétnemu.

 

Zmenený obrazový materiál

V pôvodnej stránke sme použili ako motív ruky. Tie boli zachytené pri rôznych činnostiach vykonávajúcich prácu a vždy zobrazovali situáciu typickú pre tú ktorú činnosť. Tento koncept sme s novou stránkou opustili a snažili sme sa na stránke vyrozprávať mikropríbeh a vniesť tak do obrazu viac emócií.

 

Vynovené produktové stránky

Obsahovým jadrom našej webstránky sú naše služby. Máme ich 9 a tvoria našu obchodnú ponuku. Služby sme sa snažilii objasniť z pohľadu výhod pre zákazníka, teda čo im služba prinesie a aké benefity poskytuje. Samozrejme, s ohľadom na cieľovú skupinu našich zákazníkov.

Pribudla nová služba

S uvedením novej stránky spúšťame aj novú službu. Ide o tvorbu marketingovej stratégie, ktorá má za úlohu viesť klienta na ceste za jeho obchodnými cieľmi. Marketingové poradenstvo je prirodzeným dôsledkom našich marketingových aktivít a vychádza z reálneho dopytu po tomto type služieb.

 

Logo Digital Partner

 

Facelift firemného loga

Pôvodné logo sa nám ako také páčilo a chceli sme zachovať kontinuitu, urobili sme teda len jeho facelift. Ide o evolúciu nášho loga, pričom základný koncept ostal nezmenený.

 

Zmenilo sa však jeho farebné prevedenie. Opustili sme našu pôvodnú zeleno-šedú kombináciu a vsadili na obľúbenú modrú farbu, ktorá teraz prechádza až do tyrkysovej. Logo tak pôsobí modernejšie a hravo.

Pozitívne ohlasy

Redizajn našej webstránky sme si naplánovali na letné mesiace, aby sme sa jej mohli venovať počas mesiacov s nižšou prevádzkou a mohli ju tak spustiť začiatkom sezóny. Tento cieľ sa nám podarilo splniť. Radi by sme sa preto poďakovali všetkým, ktorí sa na jej príprave podieľali. 

 

Od našich klientov a okolia zatiaľ evidujeme len pozitívne ohlasy, čo nás veľmi teší a máme z toho radosť. Čo na našu novú webstránku hovoríte vy? Páči sa vám?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru

Získajte aktualizácie a učte sa od najlepších

Viac na preskúmanie