Email-marketing

Email marketing

Príprava a distribúcia newslettera

Email stále patrí medzi najúčinnejšie komunikačné nástroje v online marketingu. Newsletter je štandardný spôsob, ako byť v kontakte so svojimi zákazníkmi. Pripravíme pre vás atraktívny newsletter a zabezpečíme jeho distribúciu želanej cieľovej skupine. Celý proces tvorby je s vami koordinovaný. O účinnosti a výsledkoch nášho email marketingu sa dozviete v prehľadnom reporte.

Newsletter 3D

Profesionálny nástroj

Na realizáciu email marketingu používame špecializovaný profesionálny nástroj. Rozhodli sme sa pre celosvetovo veľmi populárne riešenie, ktoré svojimi možnosťami plne pokrýva potreby našich zákazníkov. Systém je komplexný a obsahuje komplexnú správu email marketingu, od tvorby newslettera až po správu databázy kontaktov.

Databáza kontaktov

Firemné kontakty sú veľmi cenným aktívom a preto je dobré vedieť, že vaše kontakty sú v bezpečí a je možné s nimi pohodlne a rýchlo narábať. Okrem toho, databáza je dynamická záležitosť, ľudia sa na odber prihlasujú a iný odhlasujú. Systém by preto mal byť schopný tieto činnosti zabezpečiť automaticky bez akejkoľvek ručnej práce. V neposlednom rade je dobré, aby systém bolo možné napojiť na vaše používané online kanály a rozšíriť tak možnosti zberu kontaktov. Práca s nimi je kľúčová a preto používame nástroj, ktorý umožňuje jednoduchú implementáciu do vašich systémov.

Pútavé newslettere

Vytvoríme vám atraktívnu šablónu, ktorú môžete použiť jednorázovo alebo používať ako vzor pre viac kampaní. Newsletter môže obsahovať texty, obrázky alebo videá. Pripravíme grafický návrh z dodaných materiálov alebo môžeme použiť vlastný materiál. Cieľom je aby navrhnutý newsletter bol vždy zaujímavý a vyvolal záujem o následnú akciu.

Prehľad výsledkov kampaní

Po skončení kampane obdržíte výslednú správu v ktorej sa budú nachádzať všetky dôležité metriky aj s našimi poznámkami a postrehmi k výsledkom. Každé vyhodnotenie kampane má veľkú výpovednú hodnotu, čo umožní nastaviť ďalšie kroky. Neposkytujeme len čísla ale aj interpretáciu údajov ku každej realizovanej emailovej kampani.

Služba obsahuje

 

  • Návrh konceptu a témy newslettra
  • Výber vhodnej šablóny a dizajnu
  • Príprava zaujímavého textu a želaných akcií
  • Tvorba alebo výber vhodného vizuálu (fotky, video, grafika)
  • Distribúcia newslettra na cieľovú skupinu kontaktov
  • Reporting a konzultáciu

Konzultácia

Nie ste si istý, či je služba pre vás a čo vám prinesie? Požiadajte o konzultáciu s naším expertom.

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA