Fotografia

Profesionálne fotenie

Povedzte to obrazom

Vlastná fotografia vytvára image, pôsobí na emócie a autenticky dokáže vypovedať príbeh. Pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú vlastný obrazový materiál pred fotobankami, ponúkame možnosť vytvorenia fotografií. Fotografie sa dajú použiť v reálnom aj digitálnom prostredí priamo alebo môžu slúžiť ako podklad pre ďalšie grafické spracovanie.

Fotografia

Fotenie interiérov

Vytvoríme vám fotografie vašich komerčných priestorov hotela, reštaurácie alebo kaviarne, ktoré budú „predávať“. Nasnímanie zrealizujeme širokouhlým objektívom a samotné fotenie pomocou HDR techniky (vysoký dynamický rozsah). Zabezpečíme tak lepší výsledok aj pri komplikovaných svetelných podmienkach, ktoré sú pri nehnuteľnostiach typické.

Spracujeme nasnímaný materiál tak, aby sme zvýraznili silné stránky objektu. Ak existujú rušivé elementy alebo nedostatky vyretušujeme ich alebo úplne odstránime zo snímky. Kladieme rovnaký dôraz na postprodukciu ako aj na samotné fotenie, pretože tam je možné urobiť naozaj „malé zázraky“. Zámerom je vytvoriť fotografie, ktoré budú vašu prevádzku reprezentovať v tom najlepšom svetle.

 

Fotenie produktov

Zrealizujeme fotenie produktov alebo vašich služieb priamo v autentickom prostredí vašej prevádzky. Či už potrebujete aktuálne fotky vašich produktov do katalógu, web alebo sociálne siete pripravíme zaujímavé fotografie, ktoré oslovia a zaujmú. Určité typy produktov odporúčame fotiť priamo u vás kvôli väčšej vypovedacej schopnosti. V tomto prípade radi experimentujeme pre dosiahnutie zaujímavého výsledku.

Postprodukcia hrá aj v tomto prípade významnú úlohu. Každý produkt je vyretušovaný do ideálneho stavu, aby sa odstránili prípadné nedostatky. Cieľom je vytvoriť fotografiu, ktorá dokáže vyvolať emócie a zachytiť produkt v tom najzaujímavejšom pohľade.

Cena sa odvíja od počtu fotografií, ktoré sa dajú objednať vždy po 10-tich. Je možné si objednať samostatné fotenie alebo balík služieb pri ktorých cena vychádza výhodnejšie. Špeciálne požiadavky vám naceníme samostatne.

Služba obsahuje 

  • Sadu fotografií v dohodnutom rozsahu
  • Dva formáty, jeden určený pre web a vysoké rozlíšenie určené pre tlač
  • Editované a retušované pre dosiahnutie najlepšieho výsledku
  • Všetky dáta sú v digitálnej podobe

Konzultácia

Nie ste si istý, či je služba pre vás a čo vám prinesie? Požiadajte o konzultáciu s naším expertom.

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA