O nás

Online marketingová agentúra
Digital Partner je certifikovaný partner Google

O nás Digital Partner Digitálna Marketingová Agentúra

Spoznajte našu agentúru

Kompletné marketingové služby

Ponúkame kompletné marketingové služby, ktoré pokrývajú celé spektrum online marketingových činností. Všetky aktivity sú zrealizované pod jednou strechou. Dokážeme dosiahnuť synergický efekt z poskytovaných služieb. Nakoľko poznáme vašu situáciu, zjednoduší sa vzájomná komunikácia. Aj naďalej budete v kontakte s tým istým človekom.

Spájame odbornosť s kreativitou

Odbornosť je našou silnou stránkou, na ktorej sú postavené naše služby. Vedomosti si neustále dopĺňame a po otestovaní aplikujeme do praxe. Vieme, že len technicky správne riešenie nestačí. Aby sme zaujali, musíme vyvolať emócie. Navrhneme vám účinné riešenia, ktoré budú zároveň kreatívne. Ľudí treba vedieť upútať. Zaujať ich natoľko, aby sa chceli o vašich produktoch či službách dozvedieť viac.

NAŠE HODNOTY

Čo znamená spolupráca s nami ?

Odbornosť

Sme vlastníkmi niekoľkých Google certifikátov a svoju odbornosť si neustále prehlbujeme.

Úspech

Váš úspech je pre nás hnacím motorom a zároveň najväčšou odmenou.

Kvalita

Stojíme si za svojou prácou, ktorú sa snažíme odvádzať nad rámec bežného štandardu.

Efektívnosť

Pre klienta prinášame efektívne riešenia problémov pri obojstranne výhodnej spolupráci.

Jedinečnosť

Každý zákazník má svoje individuálne požiadavky, ktoré sa pokúšame vyriešiť najlepším spôsobom.

Kreativita

Správna kombinácia kreativity a efektívnosti nenechá úspech na seba dlho čakať.

ZÁSADY

Hodnoty, ktoré uznávame​

Je dobré poznať, aké hodnoty uznáva váš partner. Ak sú hodnoty rovnaké, spolupráca bude prebiehať hladko a prirodzene. Nestrácate čas vyjasňovaním si základných princípov, ale spoločne sa orientujete na posunutie biznisu dopredu. Preto sme tu, aby sme podporili vaše podnikanie dobrým marketingom.

Pri spolupráci s klientom sa riadime týmito hlavnými zásadami. Uvedené hodnoty uznávame a tvoria základnú DNA našej agentúry od jej založenia. Ak oceňujete rovnaké alebo podobné princípy neváhajte nás kontaktovať, budeme si rozumieť.

Online Digitálna Agentúra Digital Partner
Digitálna Agentúra Digital Partner

Aký je náš prístup?

Záleží nám na každom detaile

Na zadaní pracujeme s použitím projektových princípov. Takto obe strany presne vedia, v akom stave sa ich záležitosť nachádza a kto ju rieši. Naša spolupráca je prehľadná a po celú dobu ju máte pod kontrolou. Na tento účel používame softvérové nástroje, ktoré sú nenáročné na obsluhu a zjednodušujú vzájomnú komunikáciu. V každej fáze projektu nám viete dať spätnú väzbu alebo poskytnúť nové vstupy, s ktorými vieme ďalej pracovať.

Pracujeme formou projektov

Pri poskytovaní služby si uvedomujeme, že záleží nielen na ich obsahu, ale aj na tom, akým spôsobom ich dodáme. Služby zabezpečíme na základe osvedčených postupov s použitím uznávaných nástrojov v našom odvetví. Vieme, že výsledný efekt ovplyvňujú detaily, ktoré sa na prvý pohľad môžu javiť ako nepodstatné. V skutočnosti, však výrazne ovplyvňujú účinnosť online marketingu, preto nám na detailoch záleží.

Komunikujeme s vami otvorene

Snažíme sa komunikovať s vami férovo a narovinu. Nebudeme s vami hovoriť zložitým jazykom a používať odborné výrazy, ak to nebude potrebné. Vysvetlíme vám podstatu bez toho, aby sme vás zasypali množstvom zbytočných informácií a čísel, ktoré sa nedajú využiť. Nemusíte sa orientovať v online reklame a môžete mať neúplné informácie. Ak budete mať záujem, dostaneme vás do obrazu a nasmerujeme marketing na správnu cestu.

NAŠI TOP KLIENTI

Kto nám dôveruje ?

Podporíme váš biznis

Ak máte záujem o spoluprácu alebo potrebujete bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

O nás Digital Partner Digitálna Marketingová Agentúra