Digitálna
agentúra

Digital Partner je certifikovaný
partner Google

Top klienti

Kto nám dôveruje ?

Kompletné marketingové služby

Ponúkame kompletné marketingové služby, ktoré pokrývajú celé spektrum online marketingových činností. Všetky aktivity sú zrealizované pod jednou strechou. Dokážeme dosiahnuť synergický efekt z poskytovaných služieb. Nakoľko poznáme vašu situáciu, zjednoduší sa vzájomná komunikácia.

Spájame odbornosť s kreativitou

Odbornosť je našou silnou stránkou, na ktorej sú postavené naše služby. Vedomosti si neustále dopĺňame a po otestovaní aplikujeme do praxe. Vieme, že len technicky správne riešenie nestačí. Aby sme zaujali, musíme vyvolať emócie. Navrhneme vám účinné riešenia, ktoré budú zároveň kreatívne.

Hodnoty

Spoznajte digitálnu agentúru

Odbornosť

Sme vlastníkmi niekoľkých Google certifikátov a svoju odbornosť si neustále prehlbujeme.

Kreativita

Správna kombinácia kreativity a efektívnosti nenechá úspech na seba dlho čakať.

Kvalita

Stojíme si za svojou prácou, ktorú sa snažíme odvádzať nad rámec bežného štandardu.

Efektívnosť

Prinášame efektívne riešenia problémov pri obojstranne výhodnej spolupráci.

Zásady

Hodnoty, ktoré uznávame​

Pri spolupráci s klientom sa riadime týmito hlavnými zásadami. Uvedené hodnoty tvoria základnú DNA našej agentúry od jej založenia. Ak oceňujete rovnaké alebo podobné princípy, budeme si rozumieť.

Digitálna Agentúra Digital Partner

Prístup

Záleží nám na každom detaile

Výsledný efekt ovplyvňujú detaily, ktoré sa na prvý pohľad môžu javiť ako nepodstatné. V skutočnosti, však výrazne ovplyvňujú účinnosť online marketingu, preto nám na detailoch záleží.

Pracujeme formou projektov

Na zadaní pracujeme s použitím projektových princípov. Takto obe strany presne vedia, v akom stave sa ich záležitosť nachádza. Ku každej fáze projektu nám viete dať spätnú väzbu alebo poskytnúť nové vstupy.

Komunikujeme otvorene

Komunikujeme s vami férovo a na rovinu. Vysvetlíme vám podstatu bez toho, aby sme vás zasypali množstvom zbytočných informácií. Dostaneme vás do obrazu a nasmerujeme marketing na správnu cestu.