PPC reklama kruh

PPC reklama

Platená reklama na Google

Pritiahnete viac zákazníkov vtedy, keď hľadajú to čo ponúkate. Reklama môže byť zacielená na presný región alebo na relevantnú oblasť v čase, keď to má najväčší význam.  PPC reklama vám môže priniesť nových návštevníkov na váš web. Povzbudiť ich k želanej akcii alebo osloviť váhajúcich návštevníkov. Inzerovať je možné vo vyhľadávacej alebo obsahovej sieti alebo priamo na YouTube a partnerských weboch.

Reklama vo vyhľadávaní

Vyhľadávanie v Google patrí medzi neodmysliteľnú súčasť života väčšiny ľudí. Či vás zaujíma aktuálna predpoveď, najbližšia reštaurácia alebo najlepšia cena tovaru, Google vám pomôže s nájdením relevantných výsledkov. Pomôžeme vám nájsť najhľadanejšie slová pre váš biznis, urobíme optimalizáciu a zrealizujeme reklamné kampane, ktoré vám privedú návštevníkoch na váš web.

Reklama v obsahovej sieti

Reklamu na Google je možné spúšťať aj naprieč rôznymi portálmi a magazínmi vo forme bannerov alebo textov. Pútavými animovanými bannermi dokážete osloviť a presmerovať návštevníkov na váš web. Reklama môže byť zacielená aj podľa špecifických skupín alebo podľa odborového zamerania. Ak si želáte rozšíriť povedomie o vašej značke, reklama v obsahovej sieti vám k tomu môže dobre poslúžiť.

Videoreklama na YouTube

YouTube je druhá najväčšia vyhľadávacia sieť na svete. Ľudia sem prichádzajú za zábavou alebo vzdelávaním. Videoreklamou dokážete osloviť veľký počet vašej cieľovej skupiny pri veľmi prijateľných nákladoch za oslovenie. Existuje niekoľko typov formátov videoreklamy a každá má svoj cieľ. Pri ich výbere vám poradíme s ohľadom na vaše marketingové ciele. Je možné použiť už existujúci klip alebo vytvoriť nový spot podľa vašich predstáv.

Remarketing

Pod týmto pojmom sa rozumie opätovné oslovenie návštevníkov vášho webu. Kampaň môže byť zameraná na túto cieľovú skupinu. Dokážete sa im pripomenúť s atraktívnou ponukou a možno ich posunúť v nákupnom rozhodovaní. Remarketing je efektívna metóda, ktorá sa často používa za účelom opätovného pritiahnutia návštevníkov na vaše stránky.

Služba obsahuje

 

  • Textovú reklamu vo vyhľadávaní
  • Bannerovú reklamu v obsahovej sieti
  • Reklamu na YouTube
  • Remarketingovú reklamu
  • Tvorbu reklamných textov pre kampaň
  • Grafický návrh bannerov pre kampaň
  • Založenie reklamného účtu
  • Pravidelný reporting a vyhodnotenie kampane
  • Pravidelnú konzultáciu online stratégie

Konzultácia

Nie ste si istý, či je služba pre vás a čo vám prinesie? Požiadajte o konzultáciu s naším expertom.

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA