PPC reklama kruh

PPC reklama

Platená reklama na Google

Upútajte pozornosť

 

Pritiahnete viac zákazníkov vtedy, keď hľadajú to čo ponúkate. Reklama môže byť zacielená na presný región alebo na relevantnú oblasť v čase, keď to má najväčší význam.  PPC reklama vám môže priniesť nových návštevníkov na váš web. Povzbudiť ich k želanej akcii alebo osloviť váhajúcich návštevníkov. Inzerovať je možné vo vyhľadávacej alebo obsahovej sieti alebo priamo na YouTube a partnerských weboch.

 

Reklama vo vyhľadávaní

 

Vyhľadávanie v Google patrí medzi neodmysliteľnú súčasť života väčšiny ľudí. Či vás zaujíma aktuálna predpoveď, najbližšia reštaurácia alebo najlepšia cena tovaru, Google vám pomôže s nájdením relevantných výsledkov. Pomôžeme vám nájsť najhľadanejšie slová pre váš biznis, urobíme optimalizáciu a zrealizujeme reklamné kampane, ktoré vám privedú návštevníkoch na váš web.

Reklama v obsahovej sieti

 

Reklamu na Google je možné spúšťať aj naprieč rôznymi portálmi a magazínmi vo forme bannerov alebo textov. Pútavými animovanými bannermi dokážete osloviť a presmerovať návštevníkov na váš web. Reklama môže byť zacielená aj podľa špecifických skupín alebo podľa odborového zamerania. Ak si želáte rozšíriť povedomie o vašej značke, reklama v obsahovej sieti vám k tomu môže dobre poslúžiť.

Videoreklama na YouTube

 

YouTube je druhá najväčšia vyhľadávacia sieť na svete. Ľudia sem prichádzajú za zábavou alebo vzdelávaním. Videoreklamou dokážete osloviť veľký počet vašej cieľovej skupiny pri veľmi prijateľných nákladoch za oslovenie. Existuje niekoľko typov formátov videoreklamy a každá má svoj cieľ. Pri ich výbere vám poradíme s ohľadom na vaše marketingové ciele. Je možné použiť už existujúci klip alebo vytvoriť nový spot podľa vašich predstáv.

Remarketing

 

Pod týmto pojmom sa rozumie opätovné oslovenie návštevníkov vášho webu. Kampaň môže byť zameraná na túto cieľovú skupinu. Dokážete sa im pripomenúť s atraktívnou ponukou a možno ich posunúť v nákupnom rozhodovaní. Remarketing je efektívna metóda, ktorá sa často používa za účelom opätovného pritiahnutia návštevníkov na vaše stránky.

Certifikáty Google

 

Odbornosť je naším základným stavebným kameňom na ktorom sú postavené naše služby. Naše vedomosti si neustále dopĺňame a po otestovaní aplikujeme do praxe. Uvádzame prehľad Google certifikátov, ktoré vlastníme.

 

  • AdWords Search Certification
  • AdWords Display Certification
  • AdWords Mobile Certification
  • AdWords Video Certification
  • Google Shopping Certification
  • Mobile Sites Certification
  • Digital Sales Certification
  • Google Analytics Individual Qualification

Bezplatná konzultácia

Nie ste si istý či je služba pre vás a čo vám prinesie. Požiadajte o osobné stretnutie s našim expertom.

 

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA