Sprava socialnych sieti

Správa sociálnych sietí

Tvorba príspevkov a propagácií

Prevezmeme správu vašich sociálnych sietí ako sú Facebook, Instagram, Linkedin alebo YouTube s profesionálnym prístupom. Našim cieľom je vytvárať zaujímavý a originálny obsah, ktorý je prispôsobený cieľovej skupine pre ktorú je určený. Kladieme dôraz na všeobecne dôležité elementy pri zohľadnení jedinečnosti každého podnikania. Produkujeme vlastný obsah v podobe vizuálne atraktívneho materiálu.

Zaujímavý obsah

Tvorba zaujímavého obsahu je cesta k získaniu a udržaniu návštevníka na sociálnych sieťach. Ľudia sa prídu na siete zvyčajne zabaviť alebo zistiť informácie. Tvorba čitateľsky a vizuálne atraktívneho obsahu je tým správnym kľúčom k úspechu. Príprava takéhoto obsahu je časovo aj odborne náročná a preto odporúčame zveriť túto činnosť do rúk špecialistov.

Reklama na sieťach

Reklama na Facebooku sa môže na prvý pohľad zdať ako jednoduchá záležitosť. V skutočnosti existuje veľa formátov a možností ako propagovať váš obsah cieľovej skupine. Orientujeme sa v médiách a vieme poradiť tak, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok. Kampane optimalizujeme a sledujeme výkonnosť aby sme prostriedky investovali najoptimálnejšie.

*PROCES

Ako prebieha spolupráca?

Pri spolupráci používame osvedčený postup, ktorý zabezpečí spokojnosť a úspešnosť aj z dlhodobého pohľadu. Radi skúšame nové veci a experimentujeme s novinkami v odbore.

Situačná analýza

Príprava konceptu

Vytvorenie plánu

Schválenie a realizácia

Tvorba obsahu

Mesačný reporting

Siete a SEO

Pre Google je aktivita na sociálnych sieťach dôležitá. Vašu aktivitu monitoruje a dopĺňa do výsledkov vyhľadávania. Aj z tohto pohľadu je teda správne nastavená komunikačná stratégia viac ako žiadúca. Dobrá reputácia na sieťach tiež dosť výrazne ovplyvňuje vnímanie firmy ako viac alebo menej kompetentnej. Okrem Googlu sa na hodnotenia na vašich sieťach určite pozerá aj veľké množstvo potencionálnych zákazníkov.

Služba obsahuje

  • Pravidelné vytváranie obsahu na mieru v zmysle stratégie
  • Pridávanie obsahu (foto, video, grafika, 360 foto, 360 video)
  • Nastavenie reklamy podľa dohodnutých marketingových cieľov
  • Mesačný reporting a konzultáciu

Konzultácia

Nie ste si istý, či je služba pre vás a čo vám prinesie? Požiadajte o konzultáciu s naším expertom.

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA