Referencie

Vaša spokojnosť je našim cieľom

Referencie Digital Partner

Pridajte sa k nám

Profesionálny prístup

Či ste malá firma, ktorá práve začína svoje podnikanie alebo veľká firma v prístupe nerobíme rozdiel. Našim klientom poskytujeme rovnaký servis s profesionálnym prístupom. Rýchla odozva, vecná komunikácia a dodržanie termínov sú štandardom pre všetkých.

Priateľská atmosféra

Máme radi priateľskú a uvoľnenú atmosféru, ktorú sa snažíme prenášať aj do našich obchodných vzťahov. Ak vám tento typ komunikácie vyhovuje, potom budeme radi. Za všetkými číslami a metrikami vidíme predovšetkým ľudí

NAŠI TOP KLIENTI

Kto nám dôveruje ?

NAŠI KLIENTI

Čo o nás povedali ?

Referencie Digital Partner Často využívané služby marketingu

Často využívané služby

PPC reklama na Google

Pomáha rozbehnúť biznis a oceňujú ju hlavne eshopy a firmy z oblasti eCommerce. Priamo sa podieľa na predajoch a výsledky sú preukazáteľné. Riešime hlavne zvýšenie výnosov z predaja produktov.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Zvýšenie organickej návštevnosti prostredníctvom tvorby spätných odkazov. Patrí medzi stále požiadavky našich klientov. Príprava zaujímavých článkov a copywriting, ktoré vyvolajú ten správny záujem.

Správa sociálnych sietí

Príprava a publikovanie zaujímavých príspevkov, ktoré dokážu osloviť vaše publikum. Propagácia vašich produktov alebo služieb prostredníctvom sociálnych sietí ako Facebook, Instagram, Linkedin alebo YouTube.

Podporíme váš biznis

Ak máte záujem o spoluprácu alebo potrebujete bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Referencie Marketingová Agentúra Digital Partner