Referencie
klientov

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Profesionálny prístup

Či ste malá firma, ktorá práve začína svoje podnikanie alebo veľká firma v prístupe nerobíme rozdiel. Našim klientom poskytujeme rovnaký servis s profesionálnym prístupom. Rýchla odozva, vecná komunikácia a dodržanie termínov sú štandardom pre všetkých.

Priateľská atmosféra

Máme radi priateľskú a uvoľnenú atmosféru, ktorú sa snažíme prenášať aj do našich obchodných vzťahov. Ak vám tento typ komunikácie vyhovuje, potom budeme radi. Za všetkými číslami a metrikami vidíme predovšetkým ľudí.

Top klienti

Kto nám dôveruje ?

Naši klienti

Čo o nás povedali ?

Referencie Digital Partner Často využívané služby marketingu

Obľúbené služby

PPC reklama na Google

Platená reklama, ktorá zabezpečí prísun nových dopytov alebo predaj produktov. PPC reklama má dnes už viac podôb, môže ísť o klasickú textovú, bannerovú alebo stále populárnejšiu video reklamu.

Správa sociálnych sietí

Príprava a publikovanie zaujímavých príspevkov, ktoré dokážu osloviť vaše publikum. Propagácia vašich produktov alebo služieb prostredníctvom sociálnych sietí ako Facebook, Instagram, Linkedin alebo YouTube.

Ecommerce pre eshopy

Služba zameraná na digitálny predaj produktov a služieb. Eshopy majú svoje špecifické požiadavky a zvyčajne vyžadujú osobitný prístup. Zohľadňujeme ich v rámci služby určenej pre ecommerce.