Kontaktujte
nás

Urobte prvý krok na ceste k úspechu

Spojte sa s nami

Ak sme vás zaujali, budeme radi, ak sa s nami spojíte spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje.  V prvom kroku je dôležité, dozvedieť sa o vašich plánoch čo najviac. Čím viac informácií nám poskytnete, tým presnejší návrh spolupráce dostanete. Urobíme analýzu a navrhneme vám vhodné riešenie.

Online stretnutie

Radi sa s vami stretneme v online priestore pomocou obľúbenej aplikácie Google Meet. Naplánujeme si stretnutie v čase, kedy vám to bude vyhovovať. Môže ísť o telefonické alebo video stretnutie. Pokiaľ preferujete osobný kontakt, je možný v sídle našej spoločnosti alebo u vás.

Kontaktujte nás

Kontakt Zavolajte nám

Zavolajte nám

+421 901 777 305

od 8:00 do 17:00

Kontakt Sídlo spoločnosti Digital Partner

Sídlo

Digital Partner s.r.o.
Černyševského 10
851 01 Bratislava

Kontakt Firemný email

Email

digitalpartner@digitalpartner.sk

nonstop

Máte záujem o spoluprácu?

Ak máte záujem o cenovú ponuku alebo bližšie informácie k službe, vyplňte prosím formulár, ktorý nám pomôže získať základné informácie o vašom projekte. Následne vás budeme kontaktovať.

Identifikačné údaje

IČO: 50 321 927

DIČ: 2120267622

IČ DPH: SK2120267622

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 111164/B

Kontaktujte našu marketingovú agentúru Digital Partner

Postup

Jednoduché dopyty

Menšie dopyty týkajúce sa cenových ponúk pre štandardné služby pri ktorých máme všetky potrebné informácie vybavujeme okamžite. Pošleme vám našu ponuku na vaše zváženie.

Zložitejšie dopyty

V prípade, ak dostaneme dopyt ku ktorému potrebujeme získať bližšie informácie, budeme vás kontaktovať. Dohodneme si telefonický hovor, počas ktorého zistíme viac o vašich zámeroch. Ujasníme si vašu predstavu a získame doplňujúce informácie potrebné k ponuke.

Väčšie projekty

Ak ide o väčší projekt, ktorý je zložité popísať alebo zadanie ešte nie celkom jasné, odporúčame osobné stretnutie. Projekt následne rozoberie z viacerých pohľadov. Stretnutie je možné v sídle spoločnosti alebo u vás podľa dohody.