Kontaktujte nás

Postaráme sa o váš marketing
ako o svoj vlastný

Kontakt Digital Partner

Urobte prvý krok

Spojte sa s nami

Ak sme vás zaujali, budeme radi, ak sa s nami spojíte spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje.  V prvom kroku je dôležité, dozvedieť sa o vašich plánoch čo najviac. Čím viac informácií nám poskytnete, tým presnejší návrh dostanete. Urobíme analýzu a navrhneme vám vhodné riešenie.

Online stretnutie

Radi sa s vami stretneme v online priestore pomocou obľúbených aplikácií, ako sú Google Meet alebo ZOOM. Naplánujeme si stretnutie v čase, kedy vám to bude vyhovovať. Pokiaľ preferujete osobné stretnutie, je to možné v sídle našej spoločnosti. Ak vám to viac vyhovuje, môžeme sa stretnúť u vás a uľahčiť vám tak nadviazanie prvého kontaktu.

KONTAKT

Kontaktujte nás

Kontakt Zavolajte nám

Zavolajte nám

+421 901 777 305

od 8:00 do 17:00

Kontakt Sídlo spoločnosti Digital Partner

Sídlo

Digital Partner s.r.o.
Černyševského 10
851 01 Bratislava

Kontakt Firemný email

Email

digitalpartner@digitalpartner.sk

nonstop

Máte záujem o spoluprácu ?

Ak máte záujem o cenovú ponuku alebo bližšie informácie k službe, vyplňte prosím formulár, ktorý nám pomôže získať základné informácie o vašom projekte. Následne vás budeme kontaktovať.

Identifikačné údaje

IČO: 50 321 927

DIČ: 2120267622

IČ DPH: SK2120267622

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 111164/B

Kontaktujte nás Digital Partner

Čo bude nasledovať ?

Jednoduché dopyty

Menšie dopyty týkajúce sa cenových ponúk pre štandardné služby pri ktorých máme všetky potrebné informácie vybavujeme okamžite. Pošleme vám našu ponuku na vaše zváženie.

Zložitejšie dopyty

V prípade, ak dostaneme dopyt ku ktorému potrebujeme získať bližšie informácie, budeme vás kontaktovať. Dohodneme si telefonický hovor, počas ktorého zistíme viac o vašich zámeroch. Ujasníme si vašu predstavu a získame doplňujúce informácie potrebné k ponuke.

Väčšie projekty

Ak ide o väčší projekt, ktorý je zložité popísať alebo zadanie ešte nie celkom jasné, odporúčame osobné stretnutie. Projekt následne rozoberie z viacerých pohľadov. Stretnutie je možné v sídle spoločnosti alebo u vás podľa dohody.

Podporíme váš biznis

Ak máte záujem o spoluprácu alebo potrebujete bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt Chcete rozbehnúť váš marketing