Tvorba web stranok

Tvorba web stránok

v redakčnom systéme WordPress

WordPress je populárny redakčný systém, ktorý si získal srdcia používateľov u 33% všetkých webov. WordPress je populárny, pretože je jednoduchý na administráciu a majiteľ si dokáže jednoduché úpravy urobiť sám, bez znalosti programovania. Je vhodný na menšie projekty,  na eshopové riešenia, ale aj na riešenie veľkých projektov. Dôkazom úspechu, ktorý WordPress zažíva je skutočnosť, že na túto platformu prešlo mnoho veľkých spoločnosti.

Tvorba web stránok

Web stránky vytvorené vo WordPress majú niekoľko výhod. Tento redakčný systém dospel do takého vývojového štádiá, kedy už získava veľkú pozornosť vývojárov, dizajnérov, ktorý pre neho vytvorili veľké množstvo tém a pluginov. Výhodou je tiež jej rýchla tvorba s nízkymi nákladmi. Práve náklady na vývoj a údržbu sú omnoho nižšie ako iné riešenia.

Aké sú výhody WordPressu?

 • Jednoduchá administrácia a údržba systému
 • Veľké množstvo šablón a pluginov na výber
 • Nízke náklady na údržbu a úpravu
 • Jednoduché zmeny si dokážu niektorí užívatelia realizovať sami
 • Ideálny redakčný systém na časté publikovanie príspevkov
 • Neustály vývoj a aktualizácia systému
 • Je lokalizovaný v slovenčine
 • Responzívne šablóny

WordPress a SEO

Do každej web stránky vytvorenej pomocou WordPressu sa dá dodatočne inštalovať SEO plugin, pomocou ktorého sa dajú efektívne nastaviť základné SEO. Existuje niekoľko osvedvedčených riešení. Odporúčame ho na vaše stránky nasadiť a urobiť základné SEO nastavenie.

WordPress a Google

WordPress pôvodne vznikol ako blogovacia platforma, z ktorej  si zachoval jej silné stránky dodnes. Preto pri správnom nasadení SEO na vašej stránke, dokážete zlepšiť svoje pozície pri organickom vyhľadávaní. WordPress predstavil pri svojej 5. verzii nový editor obsahu, ktorým sa celý systém opäť posúva na vyššiu úroveň. V novej verzii je editovanie textu ľahšie a intuitívnejšie.

*PROCES

Ako prebieha spolupráca?

Tvorba web stránok prebieha formou projektu, ktorý obnáša množstvo detailnej práce, preto nemá význam ju detailne popisovať. Každý projekt prechádza niekoľkými fázami, ktoré je možné rozdeliť do šiestich následne uvedených etáp.

Analýza a príprava zadania

Výber vhodnej šablóny

Príprava vhodných textov

Príprava grafických podkladov

Tvorba web stránok

Testovanie a ladenie

Responzívne zobrazenie

Počet návštevníkov z mobilných zariadení každoročne rastie, dnes je v priemere viac ako polovica vyhľadávaní realizovaných cez mobily. Následne aj surfovanie sa stále viac realizuje v mobiloch a tabletoch. Dnes Google kladie stále väčší dôraz na vyhľadávanie cez mobilné zariadenia. Weby, ktoré sú dobre optimalizované a rýchle, Google uprednostňuje aj z dôvodu, že väčšina zákazníkov už nie je trpezlivá a očakáva rýchlejšie načítanie. WordPress priamo podporuje jeho responzívnu funkciu, preto web je možné prezerať aj na malých obrazovkách.

Služba obsahuje

 • Analýza a príprava zadania
 • Návrh vhodnej šablóny
 • Úprava šablóny podľa zadania
 • Vloženie textov a kreatívy na stránky
 • Aktivácia a nastavenie odporúčaných pluginov

Konzultácia

Nie ste si istý, či je služba pre vás a čo vám prinesie? Požiadajte o konzultáciu s naším expertom.

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA