Digital Partner sa stal Shoptet Partnerom

Digital Partner sa stal Shoptet Partnerom

Naša agentúra sa stala špecializovaným Shoptet Partnerom. Čo to pre našich klientov znamená a prečo sme sa rozhodli práve pre Shoptet? Ide o riešenie, ktoré používa v ČR už polovica eshopov.

Čo je Shoptet

Shoptet je veľmi obľúbené riešenie pre tvorbu a správu eshopov s kvalitnou a prehľadnou administratívou. Ponúkajú funkčné, prehľadné a responzívne šablóny, ktoré si pomocou editora, doplnkov či vlastného html/css kódu dokážete doladiť presne podľa vašich predstáv.

Prečo práve Shoptet

Shoptet sme si vybrali nielen kvôli jeho popularite medzi prevádzkovateľmi eshopov, ale aj kvôli ponuke marketingových nástrojov, ich napojeniu na eshop a ďalším faktorom. Aké výhody Shoptet svojim klientom prináša?

 

 • kvalitná a prehľadná administratíva

 • funkčné, responzívne a prispôsobiteľné šablóny

 • privátny cloud s pravidelnými zálohami databáz

 • vysoká rýchlosť načítania stránok

 • možnosť použitia viacerých platobných metód

 • jednoduché zapojenie platobných metód

 • integrovaný fakturačný modul

 • synchronizované napojenie na dopravné spoločnosti

 • systém párovania platieb a kontrola skladových zásob

 • analytické nástroje

 • a mnohé ďalšie


Každý prevádzkovateľ eshopu by chcel priniesť do svojho online obchodu čo najviac zákazníkov. Shoptet má výborné predispozície na to, aby to dosiahol, nakoľko ponúka množstvo užitočných nástrojov a funkcií. Ako ich ale využiť správne?

Digital Partner oslávil 5 rokov svojej existencie

Zamerané na predaj

Naším poslaním je pomáhať eshopom predávať produkty v online prostredí. Na to, aby sme pokrývali potreby našich klientov komplexne, sa neustále zlepšujeme, prehlbujeme naše vedomosti a rozširujeme svoju ponuku služieb. Vďaka statusu certifikovaného Google Partnera máme vždy tie najaktuálnejšie informácie a znalosti, a teda poskytujeme naozaj kvalitné služby.

 

Minulý rok sme oslávili päť rokov svojej existencie. Stabilizovali sme sa po produktovej a personálnej stránke. Vytvorili sme fungujúce procesy, nazbierali dostatok skúseností a  zamerali sa na eshopy. Stali sme sa špecializovaným Shoptet Partnerom.

Podporíme váš biznis

Vytvoriť eshop, ktorý bude produktívny a bude vám prinášať pravidelné a dlhodobé zisky, nie je jednoduchá záležitosť. Ide o komplexnú tému, pri ktorej si treba osvojiť množstvo oblastí. Jedna vec je zvládnuť eshop po technickej stránke a druhá zabezpečiť mu online reklamu a kvalitné SEO.

To, či budete na online trhu úspešný, závisí od viacerých faktorov, pričom jedným z kľúčových je práve online marketing. Pomôžeme vám s digitálnym predajom vašich produktov a služieb. Nechajte to na nás.

Prihláste sa na odber nášho newsletteru

Získajte aktualizácie a učte sa od najlepších

Viac na preskúmanie