Digital Partner sa stal Shoptet Partnerom

Digital Partner sa stal Shoptet Partnerom

Naša agentúra sa stala špecializovaným Shoptet Partnerom. Čo to pre našich klientov znamená a prečo sme sa rozhodli práve pre Shoptet? Ide o ecommerce riešenie, ktoré je dlhodobo jednotkou na českom trhu.

Čo je Shoptet

Shoptet je veľmi obľúbené riešenie pre tvorbu a správu eshopov s kvalitnou a prehľadnou administratívou. Ponúkajú funkčné, prehľadné a responzívne šablóny, ktoré si pomocou editora, doplnkov či vlastného html/css kódu dokážete doladiť presne podľa vašich predstáv.

Prečo práve Shoptet

Shoptet sme si vybrali nielen kvôli jeho popularite medzi prevádzkovateľmi eshopov, ale aj kvôli ponuke marketingových nástrojov, ich napojeniu na eshop a ďalším faktorom. Aké výhody Shoptet svojim klientom prináša?

 • kvalitná a prehľadná administratíva
 • funkčné, responzívne a prispôsobiteľné šablóny
 • privátny cloud s pravidelnými zálohami databáz
 • vysoká rýchlosť načítania stránok
 • možnosť použitia viacerých platobných metód
 • jednoduché zapojenie platobných metód
 • integrovaný fakturačný modul
 • synchronizované napojenie na dopravné spoločnosti
 • systém párovania platieb a kontrola skladových zásob
 • analytické nástroje
 • a mnohé ďalšie

Obrovskou výhodou riešenia je vlastná platobná brána Shoptet Pay, ktorá je zadarmo už v základnom tarife. Každý kto podniká online vie, že aká je platobná brána dôležitá. Jej nasadenie vyžaduje čas a určité úsilie. Shoptet Pay je moderná platobná brána, ktorá nevyžaduje žiadnu dodatočnú inštaláciu a ani žiadne špeciálne poplatky za prevádzku.

Každý prevádzkovateľ eshopu by chcel priniesť do svojho online obchodu čo najviac zákazníkov. Shoptet má výborné predispozície na to, aby to dosiahol, nakoľko ponúka množstvo užitočných nástrojov a funkcií. Ako ich ale využiť správne?

Agentúra Digital Partner oslavuje 7 narodeniny

Zamerané na predaj

Naším poslaním je pomáhať eshopom predávať produkty v online prostredí. Na to, aby sme pokrývali potreby našich klientov komplexne, sa neustále zlepšujeme, prehlbujeme naše vedomosti a rozširujeme svoju ponuku služieb. Vďaka statusu špecializovaného Shoptet Partnera máme vždy tie najaktuálnejšie informácie a znalosti, a teda poskytujeme naozaj kvalitné služby.

Minulý rok sme oslávili šesť rokov svojej existencie. Stabilizovali sme sa po produktovej a personálnej stránke. Vytvorili sme fungujúce procesy, nazbierali dostatok skúseností a  zamerali sa na eshopy. Svoje služby ponúkame primárne v kategórii PPC, kde sa orientujeme na výkonnostný marketing.

Shoptet partner aj pre Českú republiku

Začiatkom roka 2023 sme sa stali Shoptet partnerom aj pre Českú republiku. Využili sme skúsenosti so slovenského trhu a posunuli sa smerom na západ, k našim českým kolegom. Môžeme tak poskytnúť synergiu pretože veľa eshopov podniká súčasne v Českej aj Slovenskej republike súčasne. Každý trh je ale pritom špecifický a je výhodné poznať špecifiká každého trhu. Sme veľmi hrdí, že sme sa mohli zaradiť medzi uznávaných a spoľahlivých Shoptet partnerov.

Budujte váš biznis s nami

Vytvoriť eshop, ktorý bude produktívny a bude vám prinášať pravidelné a dlhodobé zisky, nie je jednoduchá záležitosť. Ide o komplexnú tému, pri ktorej si treba osvojiť množstvo oblastí. Jedna vec je zvládnuť eshop po technickej stránke a druhá zabezpečiť mu efektívnu online reklamu, ktorá mu bude prinášať pravidelné výsledky.

To, či budete na online trhu úspešný, závisí od viacerých faktorov, pričom jedným z kľúčových je práve online marketing. Pomôžeme vám s digitálnym predajom vašich produktov a služieb.

Naša agentúra je certifikovaným partnerom Google. Našou úlohou je pomáhať klientom efektívne komunikovať v internetovom prostredí, a to pomocou našich marketingových a reklamných služieb.

Pri každom projekte sa snažíme zohľadniť špecifiká danej firmy, pričom kvalitu kladieme na prvé miesto. Preto sa o váš marketing postaráme takým spôsobom, ako keby išlo o náš vlastný.

Aktualizácia článku prebehla dňa 15.1.2023

Konzultácia

Rezervujte si marketingovú konzultáciu s našim špecialistom.

Viac na preskúmanie

Ako vytvoriť úspešnú reklamu na YouTube?

Ako vytvoriť úspešnú reklamu na YouTube?

Hľadáte spôsoby, ako dostať vašu značku do povedomia ľudí, prípadne získať viac konverzií? Za pozornosť rozhodne stojí reklama na YouTube. Tá prináša široké možnosti a