Google Street View

Street View

Virtuálna prehliadka

Google Street View sú interaktívne panoramatické prehliadky interiéru vašej firmy. Užívatelia môžu do firmy virtuálne vstúpiť, pohodlne si ju prezrieť, nasať jej atmosféru z akéhokoľvek zariadenia – mobilu, tabletu alebo PC. Potencionálny zákazník môže vstúpiť do vášho podniku priamo z máp Google alebo z vyhľadávania pri návšteve firemného profilu.

Prehliadky Google Street View sa automaticky zobrazia v mapách Google, vo firemnom zápise pri prirodzenom vyhľadávaní a vo vašom firemnom profile. Vaša firemná prezentácia smerom navonok sa obohatí o najmodernejší nástroj, ktorý pomáha pritiahnuť na vaše stránky a neskôr do prevádzky viac zákazníkov.

 

*PORTFÓLIO

Ukážka našich prác

Spolupracujeme s významnými spoločnosťami doma aj v zahraničí. Niektoré firmy sú súčasťou veľkých medzinárodných sietí, ktoré na prvom mieste kladú dôraz na kvalitu.

Cena za poskytnuté služby sa odvíja od počtu panorám potrebných na vytvorenie virtuálnej prehliadky. Počet panorám závisí od veľkosti priestoru a jeho členitosti. V prípade, ak ide o netypický priestor alebo špeciálnu požiadavku, službu vám naceníme individuálne.

Video na YouTube

Z virtuálnej prehliadky je možné vygenerovať 360° video v rozlíšení až 4K. Video rozširuje možnosti online propagácie vášho podniku a pomáha vám osloviť novú cieľovú skupinu. Video sa dá nahrať na YouTube alebo na Facebook. Ak nemáte vlastný kanál, môžeme Vám ho vytvoriť alebo video zverejniť na našom kanáli a vy ho môžete zdieľať na svojej web stránke alebo sociálnych sieťach.

 

Propagácia na YouTube

Každé takto vytvorené video je možné propagovať na YouTube alebo na Facebooku. Na YouTube je veľmi populárna In-stream reklama, ktorá sa dá preskočiť po prvých 5 sekundách. Ak návštevníka zaujme a klikne na ňu bude presmerovaný na vašu web stránku. Výhodou propagácie prostredníctvom videa je jej efektívnosť. Dokážete ňou osloviť veľké množstvo návštevníkov, pri veľmi priaznivých nákladoch. Video propagáciu kompletne nastavíme a zrealizujeme podľa vašich marketingových cieľov.

 

Služba obsahuje 

  • Nafotenie zabezpečí certifikovaný fotograf spoločnosťou Google s licenciou Google Street View Trusted.
  • Spracovanie a publikovanie virtuálnej prehliadky na servery spoločnosti Google.
  • Zobrazenie prehliadky vo všetkých službách Google – pri vyhľadávaní, vo firemnom zápise, v mapách Google.
  • Prehliadku fungujúcu na všetkých moderných platformách, Android, iOS a Windows, v mobile, tablete alebo PC.
  • Dopravné náklady na miesto určenia.

Konzultácia

Nie ste si istý, či je služba pre vás a čo vám prinesie? Požiadajte o konzultáciu s naším expertom.

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA