Google Street View

Street View

Virtuálna prehliadka

Zviditeľnite sa

 

Google Street View sú interaktívne panoramatické prehliadky interiéru vašej firmy. Užívatelia môžu do firmy virtuálne vstúpiť, pohodlne si ju prezrieť, nasať jej atmosféru z akéhokoľvek zariadenia – mobilu, tabletu alebo PC. Potencionálny zákazník môže vstúpiť do vášho podniku priamo z máp Google alebo z vyhľadávania pri návšteve firemného profilu.

Prehliadky Google Street View sa automaticky zobrazia v mapách Google, vo firemnom zápise pri prirodzenom vyhľadávaní a vo vašom firemnom profile. Vaša firemná prezentácia smerom navonok sa obohatí o najmodernejší nástroj, ktorý pomáha pritiahnuť na vaše stránky a neskôr do prevádzky viac zákazníkov.

 

360° video

 

Služba YouTube umožňuje prehrávanie 360° videí až do rozlíšenia 4K. Video rozširuje možnosti online propagácie vášho podniku a pomáha vám osloviť novú cieľovú skupinu. Každé video sa dá zobraziť aj v móde virtuálnej reality.

 

*PORTFÓLIO

Ukážka našich prác

Spolupracujeme s významnými spoločnosťami doma aj v zahraničí. Niektoré firmy sú súčasťou veľkých medzinárodných sietí, ktoré na prvom mieste kladú dôraz na kvalitu.

Cena za poskytnuté služby sa odvíja od počtu panorám potrebných na vytvorenie virtuálnej prehliadky. Počet panorám závisí od veľkosti priestoru a jeho členitosti. V prípade, ak ide o netypický priestor alebo špeciálnu požiadavku, službu vám naceníme individuálne.

 

Služba obsahuje 

  • Nafotenie zabezpečí certifikovaný fotograf spoločnosťou Google s licenciou Google Street View Trusted.
  • Spracovanie a publikovanie virtuálnej prehliadky na servery spoločnosti Google.
  • Zobrazenie prehliadky vo všetkých službách Google – pri vyhľadávaní, vo firemnom zápise, v mapách Google.
  • Dopravné náklady na miesto určenia.
  • Virtuálnu prehliadku fungujúcu na všetkých moderných platformách, Android, iOS a Windows, v mobile, tablete alebo PC.

od250

Bezplatná konzultácia

Nie ste si istý či je služba pre vás a čo vám prinesie. Požiadajte o osobné stretnutie s našim expertom.

 

 

Mám záujem

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

digital partner
google street view
IMA